لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

تبلیغات برترتبلیغات در سایت روانشناسی برتر

***

امروزه تبلیغات ، یکی از مهمترین عوامل جذب مشتری به سوی محصولات یا خدمات یک شرکت , کارخانه , موسسه , سایت اینترنتی و یا … میباشد. تبلیغات در رسانه های عمومی مثل تلویزیون و روزنامه ها علی رغم هزینه بالا فقط برای یک مدت کوتاه می باشد. اما با توجه به گسترش روز افزون اینترنت و کاربران آن در سرتاسر دنیا تبلیغ در یک سایت اینترنتی که تعداد بازدید کننده قابل توجهی هم دارد میتواند به مراتب برای شما کم هزینه تر , مفید تر و سود آورتر باشد ؟

***

چرا که شما با مبلغی بسیار کمتر از روزنامه و تلویزیون ( آن هم به مدت بسیار طولانی تر ) می توانید محصولات و خدمات ، شرکت و یا سایت اینترنتی خود را به تمام مردم دنیا (نه فقط داخل یک کشور) معرفی میکنید. تبلیغات بنری یکی از متداول ترین نوع تبلیغات در عرصه تجارت الکترونیک است.

***

 این سبک از تبلیغات دارای راندمان و تاثیر بالایی در حوزه وب می باشد. تا جایی که برخی از آمارها نشان می دهد تبلیغات بنری در وب بسیار موثرتر از تبلیغات تلویزیونی و مطبوعاتی است. سایتروانشناسی برتر ؛ آماده انجام امور تبلیغاتی شما با کمترین هزینه می باشد. موقعیتی بسیار مناسب برای تبلیغات کالا – سایت و… برای شما عزیزان جهت اطلاعات کامل و عقد قرار داد میتوانید با با ایمیل jadoykalamat@gmail.com تماس بگیرید.

******************

تبلیغ شرح تبلیغ ماهانه (تومان) دوماهه (تومان)
A1 بنر هدر ۲۰٫۰۰۰ ۳۸٫۰۰۰
A2 بنر ستون سمت راست و چپ بالا ۱۵٫۰۰۰ ۳۸٫۰۰۰
A3 بنر ۲۴۰*۱۲۰ ۱۲٫۰۰۰ ۲۰٫۰۰۰
A4 بنر ۱۲۰*۲۴۰
۱۲٫۰۰۰ ۲۰٫۰۰۰
A5 بنر ثابت گوشه سایت ۲۰٫۰۰۰ ۳۸٫۰۰۰
A6 پست ثابت بالای سایت ۳۵٫۰۰۰
A7 تبلیغ متنی ۱۵٫۰۰۰ ۲۸٫۰۰۰
A8 پاپ آپ کلیکی (پنجره جدید)
A9 پاپ آپ کلیکی (نیوتب)

تبلیغ  در اسلایدر سایت به صورت گردان ماهانه : ۲۰٫۰۰۰ تومان

****************

جهت سفارش تبلیغات در هر کجای سایت پلن تبلیغات خود را مشخص کنید با ایمیل ما تماس بگیرید

 تماس با ما از طریق ایمیل :  JADOYKALAMAT@GMAIL.COM

info@ravanshenasibartar.com