پرتال روانشناسی
محبوب کن - فیس نما
 • روانشناسی و موفقیت
 • تغذیه سلامت
 • رابطه و ازدواج
 • زیبایی و سلامت
 • عکس نوشته موفقیتی
 • معرفی و دانلود کتاب
 • ۳ روش مهم برای اعتمادسازی کسب‌وکار آنلاین

  مجموعه : روش های تبلیغات , وب گردی

  building-trusst-online

  ۳ راه کار برای اعتمادسازی کسب‌وکار آنلاین

  اعتمادسازی عنصری اساسی در موفقیت هر کسب‌وکاری است. برای تبدیل مشتری وفادار باید اعتمادسازی کنید. اگر کسب‌وکاری صرفاً اینترنتی در بازاری رقابتی داشته باشید که دیگر اعتمادسازی برگ برنده‌تان خواهد بود.

  خودرو برگ برنده‌ی شرکت Carspring بود که درواقع پس از خانه، دومین سرمایه‌گذاری بزرگ هر شخصی در زندگی محسوب می‌شود. شکت Carspring در بهار سال ۲۰۱۵ کار خود را آغاز کرد و تمرکزش را بر اعتمادسازی از طریق شفافیت در امور کاری‌اش گذاشت. رسیدن به نقطه‌ی اوج به روابط شفاف و مبتنی بر اعتمادی بستگی دارد که با مشتریان برقرار می‌کنید.

  اعتماد با نشان تجاری قدرتمند آغاز می‌شود

  بی‌شک این جمله یکی از جملات کلیشه‌ای بازاریابی است اما همچنین احساس و صدایی است که باعث می‌شود مردم به خرید محصولات شما ترغیب شوند. اگر نشان تجاری قدرتمندی نداشته باشید، مردم شمارا به یاد نخواهند آورد و برای اعتماد کردن به شما با خودشان کلنجار خواهند رفت. تمام نکات معمول و رایج را به خاطر آورید. تصویر عالی، ارتباطی احساسی، تداوم برند، روابط متقابل مشتری با کسب‌وکار و پیام‌های خاطره‌انگیز.

  در مسیر مشتری یابی به پیروزی برسید

  همه‌چیز به ارتباطات شما بستگی دارد. تک‌تک تعاملات شما با مشتریان باید در راستای اعتمادسازی صورت بگیرد، چه این تعاملات ایمیلی باشند چه در بخش نظرات وب‌سایتتان صورت گیرند یا چه به‌صورت حضوری با آن‌ها روبه‌رو شوید.

  از همه‌چیز مهم‌تر این است که حس ارتباط ماشینی به مشتریانتان منتقل نکنید. آن‌ها باید احساس کنند که با یک انسان در ارتباط هستند. اگر محصول شما مرحله‌ی پژوهش طولانی‌مدتی داشته، محتوای عالی که باعث آگاهی مشتری شود و شمارا متخصص جلوه دهد، واقعاً حیاتی است.

   


  پیشنهاد ویژه : هدف از ایجاد وب‌سایت ها چیست؟


  روی ضعف‌های بازار متمرکز شوید و آن را به مزیت تبدیل کنید

  روی هر صنعتی که مشغول به کار هستید، به پژوهش و تفحص بپردازید و سعی کنید مشکلات و عوامل نارضایتی مردم را کشف کنید. سپس مطمئن شوید که کسب‌وکار شما عاری از آن مشکلات باشد تا بتوانید روی عدم وجود آن‌ها مانور بدهید و مزیت رقابتی به دست آورید.

  ارتباط برقرار کنید و شراکت داشته باشید

  هیچ‌چیز قدرتمندانه‌تر از این نیست که با افراد بزرگ شراکت کنید. اگر بتوانید با نشان تجاری شناخته‌شده‌ای همکاری کنید و کسب‌وکار خود را ارتقا دهید، اعتبار زیادی به دست خواهید آورد. به بازار توجه کنید آیا نشان تجاری شناخته‌شده‌ای وجود دارد که بتوانید با آن شراکت کنید؟ اگر وجود دارد، سعی کنید دلایلی داشته باشید که آن نشان تجاری نیز از شراکت با شما سودی به دست آورد.

  از بازخورد مشتریان استفاده کنید

  تعداد فزاینده‌ای کانال برای ثبت بازخورد مشتریان وجود دارد. وب‌سایت، اینستاگرام و سایر پلت فورم های آنلاین برای واقعی و اصیل نشان دادن نشان تجاری‌تان ضروری هستند. مشتریان دوست دارند داستان‌هایی در مورد تجربه‌ی دیگران بخوانند. همچنین فراموش نکنید که به بازخوردها پاسخ دهید و آن‌ها را در صورت امکان به‌کارگیرید تا به‌عنوان کسب‌وکاری شناخته شوید که به نظرات مردم گوش می‌دهد و به آن‌ها عمل می‌کند.

  نویسنده : احمد سلگی از shahreabi.com

  انتشار : سایت روانشناسی برتر ravanshenasibartar.com

  تازه های روش های تبلیغات

  روش های تبلیغات,Advertising methods,تبلیغات,تبلیغ,تبلیغات موثر,تبلیغ ارزان,تبلیغ مجانی,تبلیغ رایگان,موفقیت در تبلیغات,چگونه تبلیغ کنیم,آموزش های تبیلغ کردن,تبلیغات بزرگ,دیده شدن,تبیلغات تلویزیونی,تبلیغات موثر,تبلیغات مثبت,بهترین روش تبلیغات,روش های مختلف تبلیغات,

  • ۵ رازی که زن و شوهر را به هم نزدیک می کند
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • کانال مثبت اندیشی و موفقیت

  روانشناسی برتر در فیسنما