لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

روانشناسی و موفقیتمعرفی و دانلود کتابوب گردی

کتاب ۷ قدم تا رسیدن به آزادی مالی از دکتر آنتونی رابینز

پول (۷ قدم تا رسیدن به آزادی مالی)

 

پول (۷ قدم تا رسیدن به آزادی مالی)

 

 

چرا خواندن این کتاب از نان شب هم برای شما واجب‌تر است:

آنتونی رابینز را باید در شمار آن دسته از ستارگانی قرار داد که به یک‌باره تحولی شگرف را در یک صنعت به وجود آوردند. تاثیر و تحول رابینز بر صنعت موفقیت و خودیاری را می‌توان با تاثیر هنری‌فورد بر صنعت خودرو یا استیوجابز بر صنعت دیجیتال مقایسه کرد. در سال‌های آغازین دهه‌ی ۱۹۸۰ رابیز جوان که در اوایل بیست سالگی بود از آموزه‌هایی سخن گفت که ذهن بسیاری را در جهان به آتش کشید و باعث شده بسیاری از کسانی که چنین تحولی را تجربه کرده‌اند، معترف شوند که اگر کتاب‌های رابینز را نمی‌خواندند یا سخنان او را نمی‌شنیدند، به مراتبی که امروز رسیده‌اند هرگز نمی‌رسیدند و زندگی‌شان چنان کیفیتی را نداشت که امروز دارد. هنوز هم با گذشت بیش از سه‌دهه از مطرح شدن رابینز به عنوان یک آموزگار خودیاری در جهان، جایگاه اول این صنعت متعلق به اوست و هواداران پروپاقرصی دارد که قابل مقایسه با فعالان دیگر این صنعت نیست. در چنین شرایطی کتابی از او منتشر می‌شود که هر چند در راستای دیگاه‌های کلی اوست؛ اما کیفیتی بسیار متمایز دارد.

کتاب پول «۷ قدم تا رسیدن به آزادی مالی» که در پایان سال۲۰۱۴ منتشر شده کتابی‌ست بسیار متفاوت از آنتونی رابینز، کتابی که در آن، رابینز برای اولین بار و به شکل تام و تمام به موضوع پول می‌‌پردازد و تمام مسائلی را بررسی می‌کند که این پدیده در ذهن ما انسان‌ها به وجود می‌آورد.

این کتاب در غالب بزرگترین مغزهای سرمایه‌گذاری‌های دنیا به شما می‌گوید که چگونه در هر وضعیت اقتصادی به جای ضرر سود کنید یعنی اگر املاک بالا رفت و ارز سقوط کرد شما سود ببرید و اگر ارز و طلا بالا رفت و املاک سقوط کردن چگونه سود و منفت شما حفظ شود و حتی رشد کند.

با خواندن این کتاب دیگر نیازی به نگرانی برای اوضاع سرمایه‌گذاری‌ها‍ی مختلف در چند دهه آینده نیست. دیگر لازم نیست بدانید چگونه در ۳۰سال آینده سرمایه‌گذاری چگونه خواهد بود. چون سبدی از سرمایه‌گذاری به شما معرفی می‌شود که در هر وضعیت اقتصادی سودده می‌باشد.

نویسنده: آنتونی رابینز
مترجمان:درسا عظیمی، شادی حسنپور، سمانه کاوندی، پرستو خوش‌فکر
انتشارات: شریف (سری کتاب‌های ثروتمندان خودساخته)

این کتاب را می توانید از فروشگاه های معتبر کشور تهیه بفرمائید.

وب سایت روانشناسی برتر

http://www.ravanshenasibartar.com

ارسال پاسخ

ravanshenasibartar
سلام . به وب سایت روانشناسی برتر دات کام خوش آمدید . امیدواریم شما کاربر همیشگی سایت برتر باشید . با ارزوی بهترین ها