پرتال روانشناسی
محبوب کن - فیس نما
 • روانشناسی و موفقیت
 • تغذیه سلامت
 • رابطه و ازدواج
 • زیبایی و سلامت
 • عکس نوشته موفقیتی
 • معرفی و دانلود کتاب
 • هدف از ایجاد وب‌سایت ها چیست؟

  مجموعه : روش های تبلیغات , وب گردی

  what-is-the-purpose-of-creating-a-website

   

   

   

  هدف از وب‌سایت‌های آموزنده/اطلاعات عملی

  هدف از ایجاد وب‌سایت اطلاعات محور انتقال اطلاعات خاص و مفید به یک کاربر یا مخاطب خاص است به‌طوری‌که خواننده مطالب جدید یاد بگیرد یا یک موضوع را بهتر درک کند. این وب‌سایت‌ها بیشتر حول مطالب عملی‌تر فعالیت می‌کنند و ممکن است شامل عباراتی مانند »چگونه»، راهنمایی و ترفندها، تعمیر و نگهداری، اطلاعات پشتیبانی، دستورالعمل‌ها و … باشند.

  هدف از ایجاد وب سایت های سرگرم‌کننده

  این وب‌سایت‌ها اطلاعات سرگرم‌کننده را برای بازدیدکنندگان به نمایش می‌گذارند. مجلات آنلاین، وب‌سایت‌های شایعه گرا، اخبار افراد مشهور، اخبار تفریحی، فیلم، هنر، وب‌سایت‌های طنزآمیز و… می‌توانند جذاب‌تر شوند.

  هدف از وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک

  هدف از ایجاد وب‌سایت‌ های تجارت الکترونیک فروش محصولات به کاربران است. بیشتر وب‌سایت‌های موفق به‌دقت برای دستیابی به درصد بالای فروش برنامه‌های خود را بهینه می‌کنند. برای دستیابی به وب‌سایت‌های تجارت الکترونیک موفق، نیاز به ادغام آخرین روش‌های آنلاین و تکنیک های تشویق برای خرید بیشتر است که ثابت‌شده است و اینکه اگر یک بیننده خرید کند چقدر شانس آن را افزایش می‌دهد. المان‌های خیلی مهمی که یک وب‌سایت تجارت الکترونیک موفق بسازید وجود دارد مانند از بین بردن اصطکاک در طول پروسه‌ی فروش، ایجاد بخش تسویه‌حساب راحت، آسان و سریع، جذاب کردن وب‌سایت، تشویق کاربران برای فروش بیشتر در قسمت محصولات مرتبط، انگیزه دادن به خریداران، کاهش سبد خرید رهاشده، پرورش خریداران گذشته با تشویق به خرید دوباره، بازاریابی مجدد برای بازدیدکنندگان گذشته که هنوز خریدی انجام نداده‌اند، استفاده از گزینه‌های پرداخت صحیح، داشتن طراحی آماده برای موبایل و…

  هدف از وب‌سایت‌های تجاری مبتنی بر خدمات

  هدف از ایجاد وب‌سایت‌ های تجاری مبتنی بر خدمات، متقاعد کردن بازدیدکنندگان وب‌سایت برای لزوم تبدیل شدت آن‌ها به مشتریان برای استفاده از خدمات شرکت است. درصورتی‌که شرکت اعتمادسازی از خود را به‌خوبی انجام دهد و خدمات ارزنده‌ای را در بازار هدف ارائه دهد، به‌زودی جایگاه خود را در میان مشتریان پیدا خواهد کرد.

  بازدیدکنندگان ارائه‌دهندگان خدمات بالقوه را قبل از اینکه هیچ تماسی بگیرند با مرور وب‌سایت‌هایشان، مشاهده می‌کنند. طی این فرآیند، آن‌ها در تلاش هستند برای پیدا کردن بهترین شرکتی که بتوانند نیازهای خود را برآورده کنند. آن‌ها در تلاش هستند که بدانند شرکت موردنظر چقدر حرفه‌ای است، کیفیت کاری که آن‌ها دریافت می‌کنند به چه شکل است، آیا ارائه‌دهنده شهرت خوبی دارد و اینکه شرکت چه مدت در این کسب‌وکار فعالیت داشته. بازدیدکنندگان می‌توانند به‌وسیله‌ی ارائه‌ی اطلاعات و مقالاتی که ارسال می‌کنند مانند نمونه کار بصری از ویدئوها، تستیمونیال مشتریان و… کمک شوند.

  هدف از وبلاگ‌ها

  هدف از وبلاگ فراهم کردن بروز رسانی سایت یا صفحه‌ی وب به‌صورت منظم است، به‌طورمعمول این کار از سوی شخص یا گروهی کوچک انجام می‌شود که در یک سبک رسمی یا محاوره نوشته‌شده است. وبلاگ‌ها می‌توانند خیلی آسان با استفاده از تعدادی از سرویس‌های رایگان، مانند بلاگفا آنلاین شوند. وبلاگ‌های شخصی و حرفه‌ای بسیاری وجود دارد.

  نتیجه‌گیری

  حال شما با در نظر گرفتن اهداف کاری یا اطلاع‌رسانی که دارید بهتر است کدام‌یک از انواع وب‌سایت را برای خود انتخاب کنید؟

  نویسنده : احمد سلگی shahreabi.com
  

  انتشار  در  سایت روانشناسی برتر

  http://www.ravanshenasibartar.com

  تازه های روش های تبلیغات

  روش های تبلیغات,Advertising methods,تبلیغات,تبلیغ,تبلیغات موثر,تبلیغ ارزان,تبلیغ مجانی,تبلیغ رایگان,موفقیت در تبلیغات,چگونه تبلیغ کنیم,آموزش های تبیلغ کردن,تبلیغات بزرگ,دیده شدن,تبیلغات تلویزیونی,تبلیغات موثر,تبلیغات مثبت,بهترین روش تبلیغات,روش های مختلف تبلیغات,

  • ۵ رازی که زن و شوهر را به هم نزدیک می کند
 • تازه ترین ها
 • پربیننده های هفته
 • پربیننده های ماه
 • کانال مثبت اندیشی و موفقیت

  روانشناسی برتر در فیسنما