لطفا یک منو را به مکان منوی اصلی زیر اختصاص دهیدمنو

اخباراخبار جدید

فردوسی پور به اجبار به خندوانه رفت ؟!+عکس

۶۲۳۷۱۲۹۶۷-parsnaz-ir

 

رامبد جوان بالاخره پای فردوسی پور را به خندوانه کشید

مجموعه : اخبار گوناگون,مطالب گوناگون,خبرهای گوناگون

رامبد جوان بالاخره پای فردوسی پور را به خندوانه کشید

رامبد جوان بالاخره پای فردوسی پور را به خندوانه کشید

 

سایت نود به تازگی تایید کرده است بالاخره رامبد جوان تواسنته بله را از عادل فردوسی پور بگیرد و برنامه ای را با حضور عادل فردوسی پور تهیه کند.به گزارش پارس ناز این خبر به تایید روابط عمومی برنامه خندوانه و همچنین سایت برنامه «۹۰» رسیده است.

 

برنامه ضبط شده فردوسی‌پور این هفته که هفته آخر پخش برنامه «خندوانه» است، پخش خواهد شد ولی زمان دقیق آن هنوز مشخص نشده است.

رامبد جوان بالاخره پای فردوسی پور را به خندوانه کشید

عادل فردوسی پور که پس از اصرارهای فراوان سرانجام در برنامه خندوانه رامبد جوان شرکت کرد، در این‌باره می‌گوید: «بالاخره رامبد گیرم انداخت و شب قبل به استودیو خندوانه رفتم و در این برنامه شرکت کردم.». این مجری محبوب ورزشی درباره اینکه این برنامه چه زمانی روی آنتن می‌رود، گفت: «به احتمال زیاد این برنامه فردا شب از شبکه نسیم پخش می‌شود.»

 

رامبد جوان پیشتر در برنامه «خندوانه» میزبان اسکندر کوتی گزارشگر قدیمی فوتبال بود و در آن برنامه به پرسش‌های مکرر طرفداران مبنی بر حضورعادل فردوسی‌پور در «خندوانه» پاسخ داد و رسما از او دعوت کرد که در این برنامه حضور یابد.

 

جوان بیان کرد که تا به حال چند بار از مجری برنامه‌ی «نود» دعوت کرده تا به «خندوانه» بیاید اما فردوسی‌پور قبول نکرده است.در آن برنامه مجری برنامه «خندوانه» رو به دوربین خطاب به فردوسی‌پور، از او خواست تا در این برنامه حضور یابد.

 

ارسال پاسخ

ravanshenasibartar
سلام . به وب سایت روانشناسی برتر دات کام خوش آمدید . امیدواریم شما کاربر همیشگی سایت برتر باشید . با ارزوی بهترین ها